KHT LOJİSTİK - Deniz Taşımacılığı

DENİZ TAŞIMACILIĞI / SEA TRANSPORTATION

Uzmanlık alanımız aynı zamanda tüm geleneksel kargo sevkiyatlarının odaklanmış ve profesyonel yönetimini kapsar. İhtiyacınız olan hizmeti öğrendikten sonraki tüm aşamalar, taşımanın ücretlendirilmesi, rezarvasyonun yapılması, gerekli ekipmanın temin edilmesi, internetten kargo hareketinin takibi ve doğru bilgi akışının sağlanması, kısaca, teslim yerine malınızın ulaştırılmasını en seri şekilde organize etmek bizim işimizdir.

trucking

OPERASYON İŞLEMLERİ

ALMANYA - MACARİSTAN - ÇEK CUMHURİYETİ - BELÇİKA - HOLLANDA - SLOVAKYA - SLOVENYA - POLONYA - AVUSTURYA - FRANSA - İSVEÇ - İSVİÇRE - ROMANYA - İSPANYA - İTALYA - KESİNTİSİZ HAREKET TESLİMATI

OPERASYON İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

PEKİ NEDEN BİZ ?

  • Dünyanın Her Yerine Teslimat

    Avrupa'da her güzergahta kesintisiz hareket servisiyle hizmet vermekteyiz. Tüm ithalat-ihracat yüklerinizde, tekstil nakliyelerinizde, ağır otomatik ve makina gönderilerinizde firmanıza, dünyanın tüm şehirlerine özel çözümler sunmaktayız.

  • Kapıdan Kapıya Teslimat

    Haftalık tarifeli seferler doğrultusunda parsiyel/komple yüklemeriniz yükleme yapılan noktadan, boşaltma noktasına kadar konusunda firmamız tarafından takip edilmekte, her türlü bilgi müşterilerimize aktarılmaktadır.

  • Maksimum Güvenlik, sizin için...

    KHT tarafından tasarlanan konteyner kilitleri ile maksimum güvenlik sağlanır. Hırsızlığa karşı özel tip korumalı vagonlar kullanılarak konteyner kapılarının istem dışı açılması önlenir.

trucking

NE YAPARIZ?

WHAT WE DO?