KHT LOJİSTİK - Karayolu Taşımacılığı

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI / ROAD TRANSPORTATION

Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen kara yolu taşımacılığıdır, çünkü kara yolu taşımacılık güvenilirdir. Hem yaygın olarak kullanılır hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayabilmektedir. Bir ev taşınmasından, bir fabrikanın taşınmasına kadar her tip taşımacılık kara yolu taşımacılığıyla gerçekleşmektedir. Gerek kolaylık açısından gerek fiyat açısından daha cazip olan karayolu taşımacılığı bu sektörde kullanımı en yaygın taşıma şeklidir.

Türkiye'de yük taşımacılığının %90'ına yakın bölümü karayolu ağırlıklı gerçekleşiyor. Ortalama 750.000 civaru yük taşıyan araç sayısı ve çoğu ülkeden fazla olan bu oran Türkiye'de karayolu taşımacılığının ne kadar büyük bir sektör olduğunu fazlasıyla gösteriyor.

trucking

OPERASYON İŞLEMLERİ

ALMANYA - MACARİSTAN - ÇEK CUMHURİYETİ - BELÇİKA - HOLLANDA - SLOVAKYA - SLOVENYA - POLONYA - AVUSTURYA - FRANSA - İSVEÇ - İSVİÇRE - ROMANYA - İSPANYA - İTALYA - KESİNTİSİZ HAREKET TESLİMATI

OPERASYON İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

PEKİ NEDEN BİZ ?

  • Dünyanın Her Yerine Teslimat

    Avrupa'da her güzergahta kesintisiz hareket servisiyle hizmet vermekteyiz. Tüm ithalat-ihracat yüklerinizde, tekstil nakliyelerinizde, ağır otomatik ve makina gönderilerinizde firmanıza, dünyanın tüm şehirlerine özel çözümler sunmaktayız.

  • Kapıdan Kapıya Teslimat

    Haftalık tarifeli seferler doğrultusunda parsiyel/komple yüklemeriniz yükleme yapılan noktadan, boşaltma noktasına kadar konusunda firmamız tarafından takip edilmekte, her türlü bilgi müşterilerimize aktarılmaktadır.

  • Maksimum Güvenlik, sizin için...

    KHT tarafından tasarlanan konteyner kilitleri ile maksimum güvenlik sağlanır. Hırsızlığa karşı özel tip korumalı vagonlar kullanılarak konteyner kapılarının istem dışı açılması önlenir.

trucking

NE YAPARIZ?

WHAT WE DO?