KHT LOJİSTİK - Kombine Taşımacılığı

KOMBİNE TAŞIMACILIĞI / COMBINED TRANSPORTATION

Tüm İthalat / İhracat yapanlar için Kesintisiz Hareket Teslimatı.

Başlangıç noktasından varış noktasına kadar olan süreçte firmanızın sadece kestiği fatura bize yeterli!

 • GÜMRÜKLEME
 • SİGORTA
 • NAKLİYE
 • VE TESLİMATIN TAMAMINI BİZ YAPIYORUZ.

Çıkış noktasından varış noktasına kadar birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık ile tüm ihtiyaçlarınıza uygulanabilir esnek çözümlere sahibiz. Uzman personelimiz tüm yeteneklerini birleştirerek; sizler için düşük maliyet, zaman kazanımı ve en yüksek faydayı sağlayacak çözümler üretmektedir.

Gemlik, Pendik, Halkalı, Tekirdağ, Çerkezköy terminallerinden aldığımız konteynerları istasyonlara sevk edildikten sonra istediğiniz adrese tam zamanında teslim ediyoruz.

OPERASYON İŞLEMLERİ

ALMANYA - MACARİSTAN - ÇEK CUMHURİYETİ - BELÇİKA - HOLLANDA - SLOVAKYA - SLOVENYA - POLONYA - AVUSTURYA - FRANSA - İSVEÇ - İSVİÇRE - ROMANYA - İSPANYA - İTALYA - KESİNTİSİZ HAREKET TESLİMATI

OPERASYON İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

PEKİ NEDEN BİZ ?

 • Dünyanın Her Yerine Teslimat

  Avrupa'da her güzergahta kesintisiz hareket servisiyle hizmet vermekteyiz. Tüm ithalat-ihracat yüklerinizde, tekstil nakliyelerinizde, ağır otomatik ve makina gönderilerinizde firmanıza, dünyanın tüm şehirlerine özel çözümler sunmaktayız.

 • Kapıdan Kapıya Teslimat

  Haftalık tarifeli seferler doğrultusunda parsiyel/komple yüklemeriniz yükleme yapılan noktadan, boşaltma noktasına kadar konusunda firmamız tarafından takip edilmekte, her türlü bilgi müşterilerimize aktarılmaktadır.

 • Maksimum Güvenlik, sizin için...

  KHT tarafından tasarlanan konteyner kilitleri ile maksimum güvenlik sağlanır. Hırsızlığa karşı özel tip korumalı vagonlar kullanılarak konteyner kapılarının istem dışı açılması önlenir.

trucking

NE YAPARIZ?

WHAT WE DO?